Powrót

Premiera balsamu do ust – szczęśliwa 30-tka

Wczoraj odbyła się długo oczekiwana premiera kojącego balsamu do ust. Wyczekiwana, uwierzcie nam, również przez nas, zwłaszcza że po testach najmłodszego (i najmniejszego) dziecka Resibo wiedzieliśmy, że spełnia znacznie więcej oczekiwań, niż sami się spodziewaliśmy. Po prostu uzależnia, choć nie ma żadnych takich substancji 😉 i my już nie możemy się z nim rozstać.

Jak wiecie, premiera każdego nowego produktu pojawia się limitowana edycja promocyjna. Nie inaczej było z balsamem do ust, ale… musimy przyznać, że ten akurat zestaw rozszedł się jak błyskawica. Chcemy więc podać nazwiska tych z Was, które – jak piszecie Wy czy Wasi mężowie w pytaniach do nas czy w komentarzach na FB – „załapały się” się na zestaw. Oczywiście, nie ujawniamy danych, stąd wykropkowana część nazwiska. Ale Wy na pewno się domyślicie 🙂 Mamy nadzieję, że tak jak my będziecie zachwyceni balsamem 🙂

A oto lista:

 1. Agnieszka Go…ek
 2. Joanna Ra…ka
 3. Karolina Ko…ek
 4. Paulina Pis…rz
 5. Marlena Pasz…ska
 6. Magdalena Stach…icz
 7. Dagmara Goł…ska
 8. Magdalena Sta…icz
 9. Monika S-Jo…iak
 10. Agnieszka Gu…ann
 11. Natalia Śm…ek
 12. Magdalena Pa…eka
 13. Paulina Wo…ak
 14. Marta Mi…os
 15. Jolanta Wi…ska
 16. Kamila Go…er
 17. Anna Szczę…ak
 18. Patrycja Now…ska
 19. Karolina Ko…yk
 20. Barbara Woy…ska
 21. Paulina C-St…ska
 22. Agata Szcza…ska-Z
 23. Jolanta Do…sz
 24. Karolina Czy…ska
 25. Martyna B…cy
 26. Ewelina Ka…ka
 27. Iza Sze…ska
 28. Paulina Ty…uk
 29. Paulina G…l
 30. Renata By…ek

Gratulujemy refleksu! 🙂

Anita

Anita

Anita Odachowska, ekspert ds. ekologii Niby nie jestem, a jestem ekolożką. Bo ekologia to nie oszołomstwo. I każdy może ekologiem być. Ekologia to działania, które możemy i powinniśmy podejmować na co dzień. Co ważne, nie wymagają one większego wysiłku. Potrzebna jest tylko dobra wola. Satysfakcja gwarantowana.