Powrót

Tonik tylko do twarzy? Nic z tych rzeczy!

Tonik Resibo to prawdziwy skarb ? Nie tylko dla Twojej skóry!

Jakiś czas temu, nasza Ewelina – założycielka Resibo – dowiedziała się, że woda różana ?Świetnie wpływa na włosy – wygładza łuskę i dyscyplinuje. od razu pomyślała o toniku, bo przecież na wodzie różanej między innymi bazuje, ale ma też w składzie inne składniki, które dodatkowo mogą odżywić włosy (woda pomarańczowa ?).
Przetestowała na sobie i była zachwycona efektem! Włosy po użyciu toniku są bardziej sypkie, nie puszą się na końcach, są gładkie. Opowiedziała nam o tym sposobie i po kilku użyciach wszystkie się w nim zakochałyśmy.


Jak go stosować?
?Najpierw umyj włosy i nałóż odżywkę. Spłucz i zawiń włosy w turban, aby trochę odsączyć je z wody (nie pocieraj!). W tym czasie możesz zająć się pielęgnacją twarzy czy ciała, nałożyć krem i wsmarować balsam
? Następnie ściągnij ręcznik, delikatnie rozczesz włosy i spryskaj je tonikiem. Daj im trochę podeschnąć (w tym czasie możesz np. zjeść śniadanie czy zrobić makijaż), a na sam koniec wysusz lub zostaw do naturalnego wyschnięcia.
Jesteśmy baaaardzo zadowolone z tej metody i weszła na stałe do pielęgnacji naszych włosów
Teraz chcemy wypróbować tonik jako wcierkę w skórę głowy – myślimy, że kombinacja składników może zadziałać odżywczo – damy Wam znać!
?Spróbujecie metody Eweliny? Dajcie nam znać, co o niej sądzicie i jak u Was się sprawdziła!

Ewelina

Ewelina

Ewelina Kwit-Betlej, twórca marki Resibo Resibo to moja odpowiedź na… moje własne potrzeby. Postanowiłam stworzyć własną markę kosmetyczną. Naturalną, od początku do końca ekologiczną, spełniającą oczekiwania nie tylko moje, ale też – jestem o tym przekonana – najbardziej wymagających klientek. I oto jest – moja własna kreacja… Bo życie JEST przygodą.